AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze w grupie trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasie A oraz Klasie B. Otwierająca tabelę klasy okręgowej Złoczewia Złoczew trenerów Daniela Bakowicza i Dawida Przezaka (grający) zmierzy się na wyjeździe z Wartą Działoszyn, która plasuje się w rankingu na miejscu czwartym. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych spotkań.


keeza komplety sportowe

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa 3.)
(sobota – 1 października)
15:00 – Warta Działoszyn – Złoczewia Złoczew – Dabrowski
15:00 – Warta II Sieradz – Piast Błaszki – Tomczyk
15:00 – Tęcza Brodnia – Warta Osjaków – Felcenloben
15:00 – KS Karsznice – Czarni Rząśnia – Holewski
16:00 – Hetman Rusiec – TS Janiszewice – Wawrzyniak
16:00 – MLKS Konopnica – Jutrzenka Warta – Dawid Grzelak (na zdjęciu)
(niedziela – 2 października)
11:00 – Słowian Dworszowice – Prosna Wieruszów – Majkowski
14:00 – LZS Brąszewice – Sokół Goszczanów – Dawid Grzelak

Klasa A
Grupa VII
(niedziela – 2 października)
11:00 – Inter Sieradz-Woźniki – Ekolog Wojsławice – Janecka
11:00 – LKS Pyszków – Widawia Widawa – Paweł Ubycha
13:00 – LKS Zapole – LKS Socha – Sztraube
13:00 – LGKS Charłupia Mała – TS Gruszczyce – Drużbicki
16:00 – Jaga Lututów – LKS Kobierzycko – Goclik
16:00 – GLKS Biała – UKS Ustków – Śniady
16:00 – GKS Chojne – KS Osiek – Sztraube

Grupa VIII
(sobota – 1 października)
15:00 – GKS Siemkowice – LKS Wierzchlas – Owczarek
15:00 – LZS Młynisko – LKS Masłowice – Tosoni
16:00 – GKS Czastary – KKS Kurów – Berliński
16:00 – Zawisza Pajęczno – UKS Galewice – Nita
16:00 – Victoria Skomlin – LZS Staw – Paweł Ubycha
(niedziela – 2 października
14:00 – KS Radoszewice – LKS Kiełczygłów – Bieniek
15:00 – Orzeł Wola Wiązowa – LZS Krzyworzeka – Kozłowski
15:00 – Płomień Makowiska – LZS Łaszew – Nita

Klasa B
Grupa V
(niedziela – 2 października)
11:00 – LZS Chrząstawa – Unia Sieradz-Męka – Jan Rutecki
13:00 – LKS Kamienna – GLKS Burzenin – Lenica
14:00 – UKS Wiewiórczyn – Amatorzy Zapolice – Jan Rutecki
14:00 – Hetman Sieradz – LKS Kwiatkowice II – Nowacki
15:00 – Iskra Stolec – GKS Sędziejowice – Robert Ubycha
15:00 – KS Rębieskie – LKS Kalinowa – Paweł Ubycha
16:00 – Piast II Błaszki – MUKS Wróblew – Lenica

Grupa VI
(sobota – 1 października)
15:00 – Zryw Wójcin – LZS Wrońsko – Śniady
(niedziela – 2 października)
11:00 – LZS Pątnów – KS Czarnożyły – Mateusz Rutecki
13:00 – Orion Olewin – Zryw Ożegów – Lewandowski
15:00 – Piast Ruda – Prosna Wyszanów – Antończyk
16:00 – LZS Trębaczew – KS Kraszkowice – Wawrzyniak
16:00 – Centra Walichnowy – Start Świątkowice – Mateusz Rutecki

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ali
1 miesiąc temu

Że niby który???

Ogi
1 miesiąc temu

Trener który trenuje grupy młodzieżowe w tęczy Brodnia głównym arbitrem spotkania ligowego to są jakieś kpiny!!!! Kto na to pozwala??