AKTUALNOŚCI
Kary po meczu LZS Justynów – Victoria Żytno

Była wina, musi być więc i kara. Jak informuje na swojej stronie internetowej Łódzki Związek Piłki Nożnej Wydział Dyscypliny nałożył kary aż dla pięciu uczestników spotkania 7. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) pomiędzy LZS Justynów i Victorią Żytno. Aż cztery orzeczenia dotyczą przedstawicieli Victorii. Poniżej decyzje Wydziału Dyscypliny.

 

Czasową dyskwalifikację na okres dwóch miesięcy nałożono na Damiana Rozpendka, który naraził sędziego spotkania na utratę zaufania, niezbędnego do prowadzenia meczów piłkarskich. W trakcie spotkania zawodnik z Żytna stwierdził, że arbiter jest pijany. Na jego wniosek na obiekcie pojawiła się policja, która w przerwie zawodów przebadała arbitra alkomatem. Sędzia był trzeźwy.

Jednomiesięczną dyskwalifikację nałożono na Dawida Janowskiego, który po otrzymaniu drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki oskarżył sędziego o korupcję. Za znieważanie arbitra po otrzymaniu czerwonej kartki karę trzech spotkań dyskwalifikacji wymierzono Sebastianowi Grzegorczykowi. Jeden mecz mniej za agresywne zachowanie wobec przeciwnika (kopnięcie w nogę) będzie natomiast odpoczywał Dawid Kurek.

Dwa mecze dyskwalifikacji otrzymał również Kacper Ambrozik. Zawodnik LZS Justynów został ukarany za uderzenie przeciwnika pięścią w klatkę piersiową (agresywne zachowanie).

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kosecki
5 miesięcy temu

Łatwo jest kogoś oczerniać, trudniej przeprosić.
A wystarczy zwykle słowo PRZEPRASZAM

Kosecki
5 miesięcy temu

Kubeł wody.

Marko
5 miesięcy temu

A gdzie sie podzial poprzedni artykuł o zamoeszaniu w Justynowie droga redakcjo?