Cenny punkt Lechii Tomaszów z Legionovią

Remisem 1:1 (0:1) zakończyło się sobotnie spotkanie grupy pierwszej III ligi pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki, a Legionovią Legionowo. Dla drużyny prowadzonej przez trenera Mateusza Milczarka był to trzeci w tym sezonie nierozstrzygnięty mecz o punkty, ale pierwszy na swoim boisku. Tomaszowianie mają na koncie 15 punktów.

Pierwsza połowa sobotniego meczu należała do gości, którzy udokumentowali swoją przewagę bramką zdobytą przez Bartosza Rymka. Po zmianie stron role się odwróciły i to miejscowi dyktowali warunki gry. W 62 minucie do remisu doprowadził Klim Morenkov. W końcówce spotkania tomaszowianie mieli jeszcze dogodne okazje na strzelenia gola, ale ich nie wykorzystali.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legionovia Legionowo 1:1 (0:1)
Bramki: Klim Morenkov 62 – Bartosz Rymek 22

Lechia: Awdziewicz – Górka (78′ Snopczyński), Skrzyniak ż, Mikołajczyk ż, Lewiński – Kaproń ż (87′ Pecyna), Cyran, Szymczak, Morenkov (89′ Myszka) – Kosylak (46′ Wojtaszewski), Nowak.