PP: Witonianka wyrzuciła za burtę Stal

Niespodzianka w meczu czwartej rundy Pucharu Polski etapu łódzkiego. Występująca w grupie czwartej Klasy A Witonianka Witonia pokonała na swoim boisku spadkowicza z IV ligi, grającego obecnie w grupie pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, Stal Głowno 3:0 (1:0). Dwa gole dla gospodarzy strzelił Mykoła Yeromienko, a jednego Krzysztof Kubiak.

W 2 minucie spotkanie rzutu karnego nie wykorzystał Eryk Lebioda ze Stali, który nie trafił w bramkę. W ćwierćfinale Witonianka zmierzy się na swoim boisku z czwartoligowym Sokołem Aleksandrów. Mecz odbędzie się 12 października.