PP: Witonianka wyrzuciła za burtę Stal

Niespodzianka w meczu czwartej rundy Pucharu Polski etapu łódzkiego. Występująca w grupie czwartej Klasy A Witonianka Witonia pokonała na swoim boisku spadkowicza z IV ligi, grającego obecnie w grupie pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, Stal Głowno 3:0 (1:0). Dwa gole dla gospodarzy strzelił Mykoła Yeromienko, a jednego Krzysztof Kubiak.

W 2 minucie spotkanie rzutu karnego nie wykorzystał Eryk Lebioda ze Stali, który nie trafił w bramkę. W ćwierćfinale Witonianka zmierzy się na swoim boisku z czwartoligowym Sokołem Aleksandrów. Mecz odbędzie się 12 października.

17 komentarzy
Stalówka
1 rok temu

A 4 zawodników których wymieniłeś to nie weszła nawet na boisko z SMS. 2 weszło na 5 minut, jeden na 10 minut i jeden na 20 🙂 i więcej zmian nie było

Stalówka
1 rok temu

Przecież napisałem, że pierwszy skład meczu z smsem, a pierwszy skład meczu z Witonianką to 10 zmian. I to jest fakt. W pucharze była jedna zmiana w przerwie i to za kapitana, który grał z Smsem więc nadal 1 zawodnik z pierwszego składu w grze. Kolejne 4 chyba zmiany były około 60 minuty. Więc 60 minut jednocześnie na boisku był tylko jeden zawodnik z 1 składu, a niedługo po wejściu 4, Stal otrzymała czerwoną kartkę. Coś masz do dodania? Nie mówiąc o tym że od początku pisałem tylko o wyjściowej jedenastce, w której było 10 zmian i to też jest… Czytaj więcej »

Zielony
1 rok temu

2 x Waskiewicze, Włodarczyk, Lebioda, Ogórek, Owczarczyk, Bursiak, Florczak, Felczyński, Osiński, Krakowiak, Szymczak, Wasilewski, Witczak oni byli w 18 meczowej na SMS i zagrali w pucharze.
Czy masz coś jeszcze do dodania?

Stalówka
1 rok temu

Na ten moment Stal nie ma kadry na awans. Zwłaszcza że ŁKS III wydaje się zbyt mocny. Jeśli w zimę nie przyjdzie kilku zawodników to o awansie można pomarzyć, a będzie walka jedynie o TOP 3. Te zapowiedzi o awansie to chyba tylko takie gadanie bo praktycznie nic w tym kierunku nie było zrobione, a tak jak piszesz, zawodników do gry jest 12-14

Zerowy
1 rok temu

Do Stalówka

Fakt faktem, zmiany zmianami, ale nie można „zamiatać pod dywan” wyniku który jest żenada. Śmieszne a bardziej żałosne są te zapowiedzi że Stal chce wrócić do IV ligi, pytam z czym? Z jakim zasobem ludzkim? Z 14-toma zawodnikami? Bo reszta przegrywa mecz z drużyną z Klasy A 3:0?
Bądźmy poważni część z tej 14-tki grała w poprzednim sezonie i spadła właśnie z IV ligi.
A Ty wybielasz Stal że nie ma co zwracać uwagi na ten wynik?