AKTUALNOŚCI
Łódź będzie miała swój piłkarski balon

Już 2 listopada zostanie oficjalnie otwarty pierwszy w Łodzi obiekt sportowy pod balonem na Teofilowie przy ul. Odrowąża 1. Sawo Gruz Arena to projekt, który powstał z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby uprawiać sport na sztucznej trawie w komfortowych warunkach bez względu na pogodę, która panuje na zewnątrz.

gadzety kibica keeza

 

Obiekt będzie do dyspozycji wszystkich, którzy cenią sobie jakość, wygodę oraz bezpieczeństwo przy uprawianiu swojej ulubionej dyscypliny bez względu na to czy jest to forma zawodowa czy amatorska. Cała płyta boiska ma wymiary (68×40 metrów), ale będzie możliwość podzielenia na 3 mniejsze sektory o wymiarach (40×22 metrów) dla mniej licznych grup czy młodszych adeptów sportu.

Sawo Gruz Arena to pierwszy taki projekt w Łodzi. Przez wiele lat nikomu nie udało się doprowadzić takiej inwestycji do samego końca. My jednak byliśmy zdeterminowani, żeby nasze miasto dołączyło do innych w Polsce, w których będzie można grać w takich samych, świetnych warunkach przez 365 dni w roku. Zainwestowaliśmy w najlepszej jakości sztuczną trawę trzeciej generacji, która posiada aktualny certyfikat FPP dla producenta nawierzchni (FIFA Preferred Producer). Mamy nadzieję, że ten obiekt będzie tętnił życiem i na stałe wpisze się w obowiązkowy punkt spędzania czasu w życiu ludzi kochających sport – mówi Marcin Będkowski, prezes zarządu Sawo Gruz.

Manager obiektu Przemysław Kaczmarek mówi o tym, że arena będzie otwarta nie tylko dla sportowców, ale mile są widziane wszelkie inicjatywy. – Planujemy dużo projektów, które będą angażować łodzian w aktywne spędzanie czasu na naszym obiekcie, jednak w pierwszym kroku skupiamy się na tym, żeby dotrzeć do tych ludzi, którzy uprawiają sport tylko jak jest ciepło, a zimą nie mogą robić to co daje im radość i energię do życia, bo nie mają gdzie. Teraz to się zmieni. Sawo Gruz Arena to przede wszystkim jakość. Sztuczna trwa z certyfikatami FIFA daje gwarancję jednej z najlepszych sztucznych nawierzchni na świecie. Oświetlenie pod balonem pozwala na to, żeby uprawiać sport bez względu na godzinę nie przeszkadzając przy tym mieszkańcom. Jeżeli znajdą się chętni (w co nie wątpię, bo w naszym mieście sportowych pasjonatów nie brakuje) to otwieramy obiekt o 2 w nocy i gramy – zapewnia Kaczmarek.

Źródło: Informacja Prasowa

Subskrybuj
Powiadom o

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
1 rok temu

Zapraszamy na nasze social media i stronę internetową:

https://www.facebook.com/SawoGruzArenaLodz/
https://sawogruzarena.pl/

edek
1 rok temu

a Zgierz został zrobiony w „balona”. A miał być taki ładny i pierwszy.