AKTUALNOŚCI
Walne zebranie wyborcze w Mazovii

Na 10 grudnia (sobota) Mazovia Rawa Mazowiecka zaplanowała w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Początek o godzinie 11:00. Głównym punktem będą oczywiście wybory władz najstarszego klubu sportowego w mieście. Przypomnijmy, że drużyna seniorów Mazovii rywalizuje w grupie czwartej KEEZA Klasy Okręgowej.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
LZPN
3 miesięcy temu

Chinowski i Stępniak top!

Jack
3 miesięcy temu
Proud of the board! Well done guys, good job!
Jacek Sz
3 miesięcy temu

Przejdą do historii jako zarząd który coś zrobił dla tego kluby. My jako rodzice jesteśmy dumni. Jestem dumny, że mój syn może trenować przy sztucznym oświetleniu na naturalnej nawierzchni. W seniorach grają wychowankowie i są na wysokim miejscu. Oczywiście jest to lepsze niż branie zawodników z innych miejscowości i płacenie im za amatorską grę i robienie długów. Dzięki temu zarządowi klub wyszedł na prostą!!! Dziękuje Panie Bartoszu i Panie Jurku bo dużo zrobiliście dla tego klubu! Mazovia nigdy nie zginie !

Kibic RKS
3 miesięcy temu

Chinek ostatni gaszą światło niecwiesz o tym? Przejdziecie do historii

Tomasi
3 miesięcy temu

Chinoski, Stępniak sezonowi działacze pobawiliscie się w prezesowanie…? Gaście te latarnie i wont….To pokazaliście hahahahah, nawet nikt po was nie chce iść do tego klubu…. rozjeba…cię ten klub jeszcze o tym nie wiedząc…..