AKTUALNOŚCI
Zmiany w sztabie Ceramiki Opoczno

Mateusz Deka nie będzie już asystentem szkoleniowca czwartoligowej drużyny Marcina Mireckiego. Jak poinformował klub nie będzie także koordynatorem w klubowej Akademii. Ceramika Opoczno w sobotę (21 stycznia) rozegra tymczasem drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym. Rywalem będzie Star Starachowice.

Subskrybuj
Powiadom o

6 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
KSC
8 miesięcy temu

Hmm a pierwszy trener? Miro wydaje mi się nie daje rady , z tym składem gra powinna wyglądać dużo lepiej miejmy nadzieję że wiosną będzie lepiej

8 miesięcy temu

Deka to próbował być wyżej niż trener Mirecki łapał kartki za dyskusje cały czas

8 miesięcy temu

Najlepszy jaki on był trener ? Chyba rodzina jesteś do niego i tak go chwalisz . Gościu jedynie co to powinien trenować w klubie bramkarzy ale zarząd najwidoczniej zdecydował inaczej .

Jakub
8 miesięcy temu

Jeden z najlepszych trenerów jakimi ostatnimi czasy miał klub. Więcej takich ludzi w polskiej piłce a będzie lepiej. Szkoda, że zarząd klubu jedyne co widzi to czubek swojego nosa i gdzie tu wódki się napić i pieniądze zabrać. Trenerowi Mateuszowi powodzenia, bo jest świetnym fachowcem, zarządowi nic nie życzę, bo i tak mają wszystko gdzieś.

Jakub
8 miesięcy temu

Jeden z najlepszych trenerów jakimi ostatnimi czasy miał klub. Więcej takich ludzi w polskiej piłce a będzie lepiej. Szkoda, że zarząd klubu jedyne co widzi to czubek swojego nosa i gdzie tu wódki się napić i pieniądze zabrać. Trenerowi Mateuszowi powodzenia, bo jest świetnym fachowcem, zarządowi nic nie życzę, bo i tak mają wszystko w dupie.