Pierwszy sparing ŁKS w Turcji na plus

Wygraną ŁKS 2:1 (1:0) z Admirą Wacker Moedling zakończył się środowy, poranny sparing, który podopieczni Kazimierza Moskala rozegrali w tureckim Ermihan Sports Complex. Tuż przed przerwą prowadzenie łodzianom dał z rzutu karnego Nelson Balongo. Austriacy wyrównali jedenaście minut po przerwie także po trafieniu z jedenastu metrów.

Decydujący cios dziewiątej drużynie 2. Bundesligi w Austrii zadał w 67. minucie Maciej Dąbrowski.

ŁKS Łódź – Admira Wacker Moedling 2:1 (1:0)
Bramki: Nelson Balongo 43-karny, Maciej Dąbrowski 67 – Melih Ibrahimoglu 56-karny

ŁKS: Bobek (63′ Arndt) – Dankowski (63′ Wszołek), Monsalve (63′ Dąbrowski), Marciniak (63′ Koprowski), Tutyškinas (63′ Spremo) – Szeliga (63′ Ibe-Torti), Ochronczuk (63′ Nowacki), Kowalczyk (63′ Kort), Mokrzycki (63′ Biel), Trąbka (63′ Janczukowicz) – Balongo (63′ Jurić).