Mieli grać w sobotę, zagrali w środę

Zaplanowany na minioną sobotę mecz sparingowy w Sieradzu pomiędzy miejscową trzecioligową Wartą, a czwartoligowcami z GKS Bełchatów nie doszedł do skutku z powodu intensywnych opadów śniegu. Obie drużyny spotkały się w środowe popołudnie w Bełchatowie, a spotkanie rozegrano na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Wygrali gospodarze 2:0 (1:0).

Pierwszą bramkę siedem minut przed przerwą zdobył jeden z najbardziej doświadczonych zawodników GKS Bartłomiej Bartosiak. Siedem minut po wznowieniu stron do bramki drużyny Marcina Węglewskiego trafił natomiast utalentowany młodzieżowiec Dawid Woźniakowski.

GKS Bełchatów – Warta Sieradz 2:0 (1:0)
Bramki: Bartłomiej Bartosiak 38, Dawid Woźniakowski 52