Ostatnia w tabeli Legia pokonała Widzew

Pisaliśmy przed spotkaniem Ekstraklasy Futsalu pomiędzy Legią Warszawa i Widzewem Łódź, że faworytem pojedynku będą walczący o pierwszą ósemkę łodzianie. Widzew doznał jednak w Warszawie bolesnej porażki z zamykającą tabelę Legią. Gospodarze wygrali 2:1 (0:0) i zmniejszyli dystans punktowy do wyprzedzających ich drużyn.

Pierwsza bramka w tym meczu padła dopiero w 25. minucie. Strzelił ją Michał Knajdrowski. Cztery minuty później na 2:0 dla Legii podwyższył Sergio Monteiro. Widzew dopiero w końcówce przycisnął, ale efektem był jedynie honorowy gol Jana Dudka.

Legia Warszawa – Widzew Łódź 2:1 (0:0)
Bramki: Michał Knajdrowski 25, Sergio Monteiro 29 – Jan Dudek 38

Widzew: Słowiński – Dudek, Kozhemiaka, Bernardes, Pautiak. Na zmiany weszli: Nasiłowski – Góralczyk, Krawczyk, Dregier, Marciniak, Włodarczyk

Widzew będzie miał szansę na rehabilitację w najbliższą niedzielę (29 stycznia) o 18:00. Wtedy podejmie przed własną publicznością lidera tabeli, Constract Lubawa.