AKTUALNOŚCI
Złoczewia będzie walczyć o IV ligę

Złoczewia Złoczew zajmuje na półmetku rozgrywek grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej trzecie miejsce. Drużyna trenerów Daniela Bakowicza i Dawida Przezaka (grający) zdobyła w 15 meczach 31 punktów, czyli o dziewięć mniej od liderującej Warty II Sieradz. Zajmujący drugie miejsce w rankingu Czarni Rząśnia mają taki sam dorobek jak złoczewianie.


tomadex wszystko dla kibica

W Złoczewie nie ukrywają, że wiosną chcą zaatakować IV ligę. Na razie w drużynie nie zaszły wielkie zmiany kadrowe. Ubył jedynie Paweł Romek, który trenuje z LZS Brąszewice.

W pierwszym w 2023 roku meczu sparingowym złoczewianie wygrali w sobotę z Korabiem Łask 4:0. Trzy gole strzelił Dawid Przezak, a jednego Tobiasz Wytych.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic Złoczewi
7 miesięcy temu

Panowie spokojnie my w każdym meczu gramy o 3 punkty zrobienie awansu a gra w 4 lidze to dwie różne bajki i zarząd Złoczewi o tym dobrze wie A teraz pozwólcie się nam kibicą cieszyć że doczekaliśmy takich czasów Brawo dla Zawodników Zarządu Sponsorów i Kibiców. Pamiętajmy w jedności Siła ⚽

cezary
7 miesięcy temu

Perstektywy sluszne,I-warta spadek,ograc rzasnie

7 miesięcy temu

To tylko ktoś nakręca niepotrzebnie sytuację,my chcemy wygrywać grać dla naszych Kibiców być na podium,znamy swoje miejsce na tą chwile

Kibic
7 miesięcy temu

Z czym wy do 4 ligi ,kasa min.300 tys wymiana 10 zawodników 200 tys bo ci się na 4 ligę nie nadają