AKTUALNOŚCI
Niedźwiedź: Taki zespół chcę oglądać zawsze

Wiele emocji przeżyli kibice, którzy zdecydowali się spędzić sobotni, styczniowy wieczór na stadionie przy alei Piłsudskiego. Widzew trzykrotnie doprowadzał do remisu i ostatecznie podzielił się punktami z Pogonią Szczecin. Szkoleniowiec łódzkiej drużyny Janusz Niedźwiedź chwalił swój zespół za walkę, ale zwrócił też uwagę na błędy.

 

Przez pierwsze kilkanaście minut staliśmy wysoko i narzucaliśmy pressing, czyli to, czego oczekiwaliśmy przed meczem. Po pierwszej bramce trochę się cofnęliśmy. Z jednej strony jest radość po wyciągnięciu tego spotkania, ale też trochę zawód, bo mieliśmy więcej sytuacji. Dwie poprzeczki, słupek i sytuacja Szoty. Pokazaliśmy charakter, bo odrobiliśmy trzykrotnie wynik i to duży pozytyw. Przyjmujemy ten jeden punkt. Te błędy, to nie była nerwowość, tylko niepewność po straconej bramce. Brakowało mi gry pomiędzy strefami, takich podań zdobywających przestrzeń. Takie rzeczy już miały miejsce w drugiej połowie. Osoba, która była wyznaczona do karnego dzisiaj oddała piłkę Martinowi. To było bardzo ładne zachowanie, bo ten zawodnik wiedział, że Martin dobrze wykonuje jedenastki.

Przy drugiej bramce błąd popełnił nie tylko Mateusz, ale też jeszcze jeden piłkarz, bo mógł uzupełnić tę lukę. Dzisiaj popełniliśmy za dużo błędów. W ofensywie też mogliśmy więcej osiągnąć, bo jak na szybko liczyłem, to mieliśmy jeszcze cztery bardzo dobre okazje. Ten punkt przyjmujemy z umiarkowanym zadowoleniem. Po takim gonieniu wyniku i golu w końcówce musimy się cieszyć. Jestem zły na te błędy, bo w ostatnich meczach one się nie zdarzały. Zwrócimy uwagę na jeszcze jedną rzecz. Nie chce o niej mówić, żeby nie ułatwiać rywalom, ale musimy nad tym popracować, bo miał on miejsce przynajmniej sześć razy w tym spotkaniu. Gramy w każdym meczu o zwycięstwo. Chcemy być tacy, jacy byliśmy w drugiej połowie. Taki zespół chciałbym oglądać. Walczyliśmy do końca, co kibice docenili po końcowym gwizdku – powiedział szkoleniowiec.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments