Stal Niewiadów najlepsza w Atlas Arenie

Stal Niewiadów wygrała w Atlas Arenie w Łodzi halowy turniej piłki nożnej rocznika 2012 o puchar prezesa Miejskiej Areny Kultury i Sportu Sławomira Woracha. Niewiadowianie w wielkim finale pokonali Borutę Zgierz. Na trzecim miejscu rywalizację zakończyły: ŁKS Łódź i GKS Bełchatów. W zawodach wzięło udział osiem drużyn, które wcześniej wzięły udział w eliminacjach okręgowych.

Awans do półfinału wywalczyły po dwie najlepsze ekipy z grupy A i grupy B. W półfinale Boruta Zgierz pewnie pokonał GKS Bełchatów, a Stal Niewiadów wygrała z ŁKS Łódź. W finale młodzi zawodnicy Stali wzięli srogi rewanż za grupową porażkę i rozgromili Borutę.

Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Kijas (Boruta Zgierz), który w całych zawodach zdobył 12 bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Wiktora Stasiaka z ŁKS Łódź, a zawodnikiem Wojciecha Kałwę ze Stali Niewiadów. Nagrody, medale i puchary wręczali: wiceprezes Polskiego Związku Piłki Nożnej i prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej Adam Kaźmierczak oraz prezes Miejskiej Areny Kultury i Sportu Sławomir Worach.