AKTUALNOŚCI
KIA Łowicz przypieczętowała awans

Nie było niespodzianki w ostatnim meczu sezonu III ligi futsalu (grupa łódzka). KIA Łowicz zrewanżowała się Juniorowi Hurtap Łęczyca za niespodziewaną porażkę we własnej hali i pokonała rywala aż 7:0 pieczętując w ten sposób mistrzostwo ligi i awans do barażów. Okazały puchar zwycięskiej drużynie wręczyła Anna Straszewska z Komisji Futsalu i Piłki Plażowej ŁZPN.


keeza komplety sportowe

Bramki dla KIA Łowicz zdobyli: Michał Świdrowski 4, Michał Fabijański, Bartłomiej Tkacz i Jan Haczykowski. KIA czeka teraz na barażowych rywali oraz przede wszystkim na zasady walki o II ligę. Na razie niewiele na ten temat wiadomo.

We wcześniejszym meczu BSC Termy Poddębice pokonał Referees Łódź 9:6. Trzecie zaplanowane na ten dzień spotkanie nie odbyło się gdyż Tartak Futsal Opoczno poddał się bez walki i trzy punkty zainkasował Futsal Team Parzęczew. Nie komentujemy niepoważnego zachowania opoczyńskiego zespołu.

Zdjęcie: elc24.net

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
3 miesięcy temu

Kiedy nowy sezon 3 ligi?

kibic
3 miesięcy temu

niepoważni to byli sedziowie, ktorzy nie dotarli na mecz do Opoczna, gdy mieli zagrac z GKSem, chlopaki z Belchatowa przyjechali i byl rozegrany sparing. I my tutaj rozmawiamy o powadze. Nie pozdrawiam

Tartak
3 miesięcy temu

Ponad tydzień czasu próbowaliśmy przełożyć ostatni mecz z powodu kontuzji, bądź sparingow rozgrywanych przez naszych zawodników, ale za każdym razem wymyślaliście jakieś durne wymówki. Nie będę wypominał ile razy my żeśmy przekładali mecze na prośbę przeciwnika. Chcieliście po prostu jak najszybciej odfajkować ten sezon i mieć z głowy. Tym bardziej wam przypasowało że trzy mecze miały odbyć się na jednej hali. Sami dawaliście do zrozumienia żebyśmy oddali mecz walkowerem bo i tak żadnych konsekwencji nie poniesiemy a teraz będziecie pisać o niepoważnym zachowaniu.
Pozdrawiam autora tekstu