Niespodziewany falstart Unii Skierniewice

Nie takiego początku rundy wiosennej spodziewali się kibice trzecioligowej Unii Skierniewice. Podopieczni trenera Dawida Kroczka, którzy mierzą w awans do II ligi, przegrali niespodziewanie na boisku w Nieborowie z Olimpią Zambrów 0:1 (0:0). Pierwsze starcie tych ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. W przyszłą sobotę (11 marca) skierniewiczanie także będą gospodarzem meczu, ale tym razem spotkają się z Concordią Elbląg.

Unia odważnie zaczęła spotkanie i szybko stworzyła sobie trzy dogodne sytuacje bramkowe, których nie wykorzystali Kamil Sabiłło i Paweł Czarnecki. Potem jednak mecz się wyrównał. Rozstrzygnięcie padło w 75 minucie, kiedy to kapitan gości Kamil Zalewski przejął niecelnie wybitą piłkę i w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy.

W ostatnich minutach meczu skierniewiczanie mieli okazję doprowadzić do remisu, ale piłkę z linii bramkowej wybił obrońca Olimpii.

Unia Skierniewice – Olimpia Zambrów 0:1 (0:0)
Bramka: Kamil Zalewski 75

Unia: Krzysztofek – Rosiński, Bartosiński, Czarnecki, Becht (75′ Dudziński) – Szmyd (67′ Waśniowski), Łapiński (67′ Strózik), Magdziarz (85′ Kepisty), Kowalczyk – Maćczak (67′ Bała), Sabiłło.