AKTUALNOŚCI
Katastrofa Warty Sieradz w Białymstoku

Katastrofalny początek rundy wiosennej w wykonaniu trzecioligowej Warty Sieradz. Drużyna trenera Marcina Węglewskiego przegrała w Białymstoku z rezerwami Jagiellonii aż 0:4 (0:2) i spadła w ligowej tabeli na 16, czyli spadkowe miejsce. Sieradzan wyprzedziła Błonianka Błonie, która pokonała na swoim boisku Ursus Warszawa 1:0.


keeza komplety sportowe

Mecz w Białymstoku toczono w ciężkich warunkach, bo podczas padającego śniegu. Nie przeszkadzało to jednak gospodarzom, którzy w 21 minucie wyszli na prowadzenie. Macieja Mielcarza pokonał Radosław Zyśk. Kilka minut później na 2:0 podwyższył Szymon Pankiewicz.

W przerwie meczu szkoleniowiec gości dokonał aż trzech zmian, ale nic to nie dało. Bartosz Wiktoruk dwukrotnie zmusił do kapitulacji bramkarza gości i Jagiellonia II wygrała 4:0 biorąc rewanż za jesienną porażkę w Sieradzu 1:3.

Jagiellonia II Białystok – Warta Sieradz 4:0 (2:0)
Bramki: Radosław Zyśk 21, Szymon Pankiewicz 32, Bartosz Wiktoruk 52, 63

Warta: Mielcarz – Adamiak, Michalski, Lis, Mielczarek (46′ Lewandowski) – Kraśniewski, Filipiak, Kępczyński (46′ Piela), Pawłowski (80′ Kulesza) – Kręcichwost (80′ Płaneta), Walczak (46′ Sionkowski).

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Matunato
6 miesięcy temu

Niestety patrząc na występ warty to można skomentować to tak brak ładu i składu…. Trener ani w pierwszej połowie ani w drugiej połowie nie miał planu na ten mecz nic zero podpowiedzi zmiany ustawienia. Wymienił 3/4 składu na nowy i co to dało nic zupełnie nic… Każdy biega sobie gdzie chce i robi co chce można powiedzieć że taktyka kopnij biegnij, szkoda jedynie tych pieniędzy wyrzuconych w błoto bo mogły by iść na szkolenie młodych adeptów sieradzkiego futbolu. Patrząc na ostatnie mecze ligowe warty i wracając wspomnieniami do lat ubiegłych to człowiek aż by chciał żeby wróciły czasy Bogdana J.… Czytaj więcej »

Sieradz i okolice
6 miesięcy temu

Proponowano Trenerowi Warty bramkarza patrząc po relacji na żywo zdecydowanie lepszego ale młodzieżowca – co odpowiedział Pan trener on na tej pozycji stawia na doświadczenie seniorów. Chłopaka przytuliła inna drużyna a Warta ma baaardzo doświadczonych bramkarzy tak jak chciał trener. Kocie ruchy i duże doświadczenie przy 4 bramce to podstawa.

cezary
6 miesięcy temu

Tr ener,znowu wymienil sklad,pusci wartunie z torbami ,pozostanie tylko pasanie gasek na legach.

Concerto
6 miesięcy temu

Bramkarz – odpuść sobie,,,

kibic
6 miesięcy temu

klub walczy o utrzymanie a nie ma rezerwowego bramkarza!Mielcarz to dziadek przeciez!Ps.Weglewski tylko defensywa niestety wywalic na zbity…sk