Druga wiosenna wygrana rezerw ŁKS

Trzecioligowe rezerwy ŁKS Łódź udanie rozpoczęły piłkarską wiosnę. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Matysiaka wygrała dwa mecze. Po pokonaniu Concordii Elbląg 3:0, w sobotę zwyciężyła na boisku przy ulicy Minerskiej Błoniankę Błonie 2:1. Łodzianie mają na koncie już 34 punkty. W przyszłą sobotę (11 marca) czeka ich wyjazdowe spotkanie z Unią Skierniewice.

Starcie z Błonianką rozpoczęło się dla łodzian wybornie, bo już w 2. minucie wyszli na prowadzenie po golu Ricardo Goncalvesa. Jeszcze przed przerwą na 2:0 podwyższył Igor Lambrecht. W tej części gry bramek nieliczni kibice już nie obejrzeli. Po zmianie stron Aleksander Ślęzak trafił wprawdzie do siatki, ale był to gol samobójczy. Ostatecznie łodzianie wygrali mecz 2:1.

ŁKS II Łódź – Błonianka Błonie 2:1 (2:0)
Bramki: Ricardo Goncalves 2, Igor Lambrecht 20 – samobójcza 75

ŁKS II: Kozioł – Bąkowicz, Lambrecht, Ślęzak, Kościuk (75′ Mnatsakanyan) – Glapka (75′ Zając), Nowacki, Goncalves (59′ Czypicki), Kelechukwu (59′ Lipień) – Dynel (85′ Piotrowski), Radziński.