Strzelały tylko w pierwszej połowie

TME SMS Łódź, przynajmniej na kilkanaście godzin, wrócił na pierwsze miejsce w tabeli Ekstraligi. Zespół Marka Chojnackiego pokonał na własnym stadionie Pogoń Tczew 5:0 (5:0). Bramki zdobywały kolejno: Katarzyna Konat, Gabriela Grzybowska, Dominika Kopińska, Klaudia Jedlińska, a tuż przed przerwą samobójcze trafienie zapisała Łucja Tabor.

Po zmianie stron łodzianki nie forsowały już tempa i nie powiększyły już dorobku bramkowego z pierwszej połowy. TME SMS czeka teraz na szlagierowy mecz pomiędzy GKS Katowice i Górnikiem Łęczna, który odbędzie się w niedzielę (19 marca) o 10:30. Najlepszy dla obrończyń mistrzowskiego tytułu byłby remis.

Za tydzień (25-26 marca) TME SMS zmierzy się w Sosnowcu z Czarnymi.

TME SMS Łódź – Pogoń Tczew 5:0 (5:0)
Bramki: Katarzyna Konat 8, Gabriela Grzybowska 18, Dominika Kopińska 25, Klaudia Jedlińska 35, Łucja Tabor 43-sam.