AKTUALNOŚCI
Szczerbiec efektownie otworzył wiosnę

Szczerbiec Wolbórz, który jest liderem tabeli grupy drugiej KEEZA Klasy Okręgowej, efektownie zainaugurował rundę wiosenną. Podopieczni trenera Ireneusza Komara wygrali na swoim boisku z IKS Inowłódz aż 5:0 (3:0). Dwa trafienia zapisał na swoim koncie Aleksander Cieślik, a po jednym golu dołożyli Adrian Gaugier, Wadim Dobrowolski oraz Patryk Sidwa.


tomadex wszystko dla kibica

Wolborzanie otwierają tabelę z 44 punktami na koncie i o pięć wyprzedzają MGKS Drzewica.

Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
piotrek
2 miesięcy temu

Byłem na meczu, Szczerbiec gra bardzo fajna zorganizowana piłkę, powiedziałbym zawodową jak na ten poziom. To zawodowstwo pozwoli wejść do 4 ligi (na co zasługuje klub z taką historią) i na spokojnie się utrzymać ale są też minusy. W sobotnim meczu do kadry załapało się dwóch zawodników, których znam i wcześniej grali w Szczerbcu: MG i MM ( jeden z Bab, drugi aktualnie z Piotrkowa), reszta to najemnicy ściągani z okolicznych zespołów i pewnie wynagradzani. Na trybunach tyle samo kibiców z Inowłodza co z Wolborza – powód – brak zawodników z Wolborza (chyba że głos z głośników ich odstrasza). Fajnie… Czytaj więcej »

Sosna
2 miesięcy temu

Kacper i po co te złośliwości? Piłka to sport który pokazał, że lider może przegrać z ostatnią drużyną. Weź głęboki oddech i wyluzuj a w Przedborzu niech wygra piłka. Tyle w temacie.

Kacper
2 miesięcy temu

Z ostatnią drużyną tego nie napisaliście . Niech wygrają za tydzień z przedobrzem tyle..