Lechia zremisowała z rezerwami Legii

Remisem 1:1 (1:0) zakończyło się niedzielne spotkanie o trzecioligowe punkty pomiędzy Lechią Tomaszów Mazowiecki, a zespołem rezerw warszawskiej Legii. Podopieczni trenera Mateusza Milczarka mają na koncie 34 punkty i plasują się w tabeli na siódmym miejscu. Legioniści z 31 punktami zajmują miejsce dziewiąte.

Tomaszowianie objęli prowadzenie w meczu z Legią już w 1. minucie po golu samobójczym, a piłkę do własnej bramki wpakował Patryk Konik. W 29. minucie wynik potyczki ustalił Rafał Maciejewski strzelając gola z rzutu karnego. W drugiej połowie oba zespoły mogły zmienić losy meczu, ale nie wykorzystały dogodnych okazji. Remis, w opinii obserwatorów spotkania, jest sprawiedliwy.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa 1:1 (1:1)
Bramki: samobójcza 1 – Rafał Maciejewski 29 – karny

Lechia: Awdziewicz – Mikołajczyk, Cyran, Dunajski, Lewiński – Kaproń, Myszka, Snopczyński (90′ Bąk), Szymczak – Morenkov (87′ Górka), Amroziński (75′ Sutor).