AKTUALNOŚCI
Janusz Niedźwiedź: Mecz trwa 90 minut

Rozczarowany na pomeczowej konferencji prasowej był trener Widzewa Janusz Niedźwiedź. Jego zespół zagrał dobre zawody, wygrywał 1:0, po bramce Bartłomieja Pawłowskiego, z Lechem Poznań, ale fatalna końcówka spowodowała, że widzewiacy nie dopisali do swojego dorobku nawet jednego punktu. Poniżej wypowiedź łódzkiego szkoleniowca.


tomadex wszystko dla kibica

Czujemy się tak, jak wszyscy. Jest rozczarowanie i złość. Podzieliłbym ten mecz na dwie części. Do 70. minuty graliśmy kapitalne zawody, byłem dumny z mojej ekipy. Odcinali Lecha od wszystkiego. Pierwsza połowa była dobra, Lech nie był w stanie nam zagrozić. Zabrakło u nas konkretów. W drugiej połowie też przyjemnie się patrzyło na nas i  nie można odbierać tego naszemu zespołowi. Na tę bramkę zasłużyliśmy, ale potem stało się to, co zdarza się z klasowym rywalem. Nie odpowiedzieliśmy po bramce na 1:1 i nie byliśmy w stanie wrócić do gry. Nasza postawa była na wysokim poziomie, ale mecz trwa dziewięćdziesiąt minut, a nie siedemdziesiąt – powiedział Niedźwiedź.

Źródło: widzewtomy.net

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
2 miesięcy temu

I tak uważam że trener robi wielka robotę w Widzewie.. niby nazwisk wielkich nie ma,ale serducho jest…mecz na Legii ,teraz mecz z Lechem wczesniej super z rakowem…z Warta Poznań słabiej ale oni obecnie na fali są…nie ma np 4-0 ,5-0 plecy itd…brawo widzew
Brawo 12 zawodni ( bo te 17 tys robi show)