AKTUALNOŚCI
Zmiany kadrowe w GKS Sędziejowice

GKS Sędziejowice zakończył rundę jesienną w grupie piątej Klasy B na siódmym miejscu. W 13 meczach zdobył 21 punktów, o siedem mniej od prowadzącego Piasta II Błaszki i zajmujących drugie miejsce Amatorów Zapolice. W najbliższą sobotę (25 marca) o 15:00 drużyna prowadzona przez trenera Sylwestra Pawłowskiego rozpocznie rundę wiosenną wyjazdowym meczem z GLKS Burzenin.

W zespole pojawili się nowi piłkarze. Z Tęczy Brodnia przyszedł Bartosz Niziołek, z Olimpii Karsznice Maciej Górny, a z Amatorów Zapolice Patryk Lorenc oraz Wiktor Błasiak. Damian Wdowiński wznowił zaś treningi.

Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Żenada
2 miesięcy temu

A myślicie, że w gminie Łask jest inaczej ?
Gmina w tym roku zabłysnęła i wywaliła 50000 zł na … CAŁY SPORT !!!
To się nazywa pomoc dla klubów czy stowarzyszeń z gmin Łask.
Dobrze, że w klubach/stowarzyszeniach są ludzie, którym się chce działać na rzecz dzieci.
Internetowe trolle już komentarze pisali na forach, że „chcesz obiekty czy kasę to wynik zrób” lub „niech kluby się ruszą i szukają sponsorów a nie wyciąganie łapy po kasę do gminy”.

Gruby Bolo
2 miesięcy temu

Pytanie czy ktoś z redakcji przegląda email bo widzę że chyba nie

GKS
2 miesięcy temu

Ale to po co jest taki Wojt, jak nie dba o rozwój dzieci i młodzieży , widocznie podchodzi tak jak on ,,,komputerowiec ,,,i lanie wody a jak chcesz coś zrobić to nie ma kasy,,,, gmina

Kibic
2 miesięcy temu

Awans zrobią kasy braknie chłopaki odejdą…3 lata temu też tak bylo

lami
2 miesięcy temu

Z czym te nasze sedziejowice jak gmina nie daje kasy ,to co dala25 tys to na sedziow ,a remontuja na pokaz ,pieniedzy z gminy brak