Pewne zwycięstwo rezerw Widzewa Łódź

Nie było niespodzianki w meczu wieńczącym 26. kolejkę IV ligi łódzkiej pomiędzy Widzewem II Łódź i Pogonią Zduńska Wola. Widzewiacy odzyskali fotel lidera wygrywając 5:0 (2:0). Dwie kolejne bramki dołożył do swojego dorobku lider klasyfikacji strzelców w IV lidze – Daniel Mąka, który otworzył i zamknął wynik pierwszej połowy.

W 18. minucie trafił do bramki Pogoni po raz pierwszy, a chwilę przed zmianą stron podwyższył na 2:0 wykorzystując rzut karny. Na kolejne bramki trzeba było czekać dość długo. Dopiero w 80. minucie przewagę Widzewa II udokumentował Ernest Kurzawa. Chwilę później ten sam piłkarz zdobył bramkę na 4:0, a wynik spotkania ustalił Mateusz Kempski.

Widzew II Łódź – Pogoń Zduńska Wola 5:0 (2:0)
Bramki: Daniel Mąka 18, 44-karny, Ernest Kurzawa 80, 84, Mateusz Kempski 90

Widzew II: Buczkowski – Preuss (54′ Owczarek), Zawadzki (46′ Kurzawa), Tlaga (74′ Pokorski), Plichta (71′ Lipski) – Mąka (73′ Kempski), Lenart, Kazimierowicz, Dawid (61′ Przybułek), Cybulski (81′ Dębiński) – Chwałowski

Pogoń: Chruściel – Budka ż, Pawlak ż, Kurzynoga (58′ Stępień), Włodarczyk (46′ Woźniak) – Jardel Muniz Cruz, Sławiński, Rakowski (74′ Chmielewski), Porada (74′ Skopiński), Kowasz (46′ Papież) – Majerz (58′ Mirowski)