AKTUALNOŚCI
Puchar Tymbarku: Wyniki powiatu rawskiego

Trzynaście drużyn wzięło udział w turnieju kwalifikacyjnym Pucharu Tymbarku w powiecie rawskim. Jak informuje Łódzki Związek Piłki Nożnej liczba uczestników mogła być większa, jednak w kategorii do lat 8 problemy zdrowotne wyeliminowały zawodników ze SP 2, którzy mieli zagrać z SP Trębaczew . Poniżej wyniki pozostałych kategorii.


 

Najwięcej zespołów stoczyło walkę w rozgrywkach U-12 chłopców. Sześć drużyn podzielono na dwie grupy, których zwycięzcy zmierzyli się później w finale. W grupie A wszystkie ekipy zgromadziły po trzy punkty i o końcowej klasyfikacji decydował bilans bramkowy. Najlepszym legitymowała się drużyna SP 4 Rawa Mazowiecka, która wyprzedziła drugi zespół SP 2 Rawa Mazowiecka i ekipę SP 1 Rawa Mazowiecka. W grupie B komplet punktów zebrali gracze pierwszej drużyny SP 2, którzy jednak w finale ulegli 1:4 zawodnikom SP 4. W meczu o trzecie miejsce SP 2 II wygrała 5:1 z SP Lubania, a w spotkaniu o piątą lokatę SP 1 pokonała 4:1 SP Sadkowice.

W kategorii U-10 chłopców wystąpiło pięć drużyn, które rywalizowały systemem każdy z każdym. Bezkonkurencyjna okazała się ekipa SP Sadkowice, która w czterech meczach odniosła cztery zwycięstwa, strzeliła 17 goli i nie straciła żadnego. Na kolejnych pozycjach sklasyfikowano: 2. SP 2 Rawa Mazowiecka – 9 pkt., 3. SP Regnów – 6, 4. SP 4 Rawa Mazowiecka – 3, 5. SP Pukinin – 0.

Rozgrywki U-10 dziewcząt wygrały zawodniczki SP Regnów, które pokonały 5:0 drużynę SP Pukinin.

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments