AKTUALNOŚCI
AKS SMS organizuje turniej rodziców

To będzie niecodzienny piłkarski turniej, ale emocje sportowe będą w nim gwarantowane. 27 maja (niedziela) rywalizację na boiskach przy ul. Milionowej 12 w Łodzi podejmą rodzice zawodników na co dzień trenujących w AKS SMS Łódź. Tegoroczna edycja zapowiada się równie emocjonująco, podobnie jak inauguracyjna z zeszłego roku.


 

Tym razem w szranki stanie 10 drużyn, a nie jak ostatnio osiem. Organizator nie zapomniał również o dzieciach, które przyjdą kibicować swoim rodzicom. Będą animacje, gry i zabawy, a także grill.

Chcemy by nasze spotkanie miało dwojaki charakter. Z jednej strony to rywalizacja czysto sportowa. Z drugiej wydarzenie mające na celu integrację naszej społeczności poprzez rodzinną atmosferę. Przy okazji odwrócimy role. Raz w roku to dziecko staje się kibicem swojego rodzica. Rywalizujemy, ale przede wszystkim uczymy się kultury zachowań od siebie nawzajem. Chciałbym zaprasić chętnych do kibicowania. Wstęp na obiekt jest wolny. Mamy nadzieję, że dopisze nam pogoda i wszystkie zaplanowane atrakcje uda się przeprowadzić – mówi Piotr Stępień, prezes AKS SMS Łódź.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments