AKTUALNOŚCI
Szczerbiec Wolbórz w IV lidze łódzkiej

Na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek w grupie II KEEZA Klasy Okręgowej Szczerbiec Wolbórz jest już pewny awansu do IV ligi łódzkiej. Zespół Ireneusza Komara przegrał co prawda w Żytnie z Victorią 0:3, ale utrzymał 13 punktów przewagi nad MGKS Drzewica. Wicelider przegrał bowiem nieoczekiwanie 0:1 u siebie ze Startem Lgota Wielka.


 

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Adam
4 miesięcy temu

@Kibicow Witamy w Polsce. Po co się cieszyć cudzym szczęściem, skoro łatwiej się poczuć lepiej, kopiąc drugiego. A ode mnie Szczerbcowi i innym beniaminkom gratulacje za awans. A w IV lidze niech wygra najlepszy. Tyle.

Kibic 123
4 miesięcy temu

To taki kłopot w Ceramice, że już nie ma kto grać. Jejku jejku ciekawe czemu? Żal czytać te brednie, tylko hejt zazdrośników i wymyślanie na społeczność gdzie jak mało gdzie panuje porządek i wzajemny szacunek. Uczyć się organizacji od takich klubów. Mam nadzieję że dadzą radę natomiast jestem pewien, że co nie zrobią w tej czwartej lidze to nie zrujnuje to klubu, nie podołają to wrócą do okręgówki i będą próbować dalej. Ludzie dajcie im się pocieszyć.

Rts
4 miesięcy temu

Wszyscy chętni ambitni …ze Szczerbiec Wolbórz , zgłosić swój angaż do Ceramiki Opoczno ..

Kibicow
4 miesięcy temu

To jest jakaś masakra… Obecny sezon się jeszcze nie skończył a gdzie dopiero do nowego sezonu, a już wszyscy źle wieszcza drużynie jakie to nie mają być spadki, grają za lody… Kurde dajcie się chłopaka nacieszyć awansem, a co będzie dalej to czas pokaże…