AKTUALNOŚCI
Ostre strzelanie lidera z Działoszyna

Warta Działoszyn rozgromiła w środowe popołudnie na swoim boisku Słowiana Dworszowice aż 8:0 (3:0) w meczu 28. kolejki grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej. Po dwa gole dla zespołu prowadzonego przez trenera Grzegorza Bodnara strzelili: Krzysztof Kukulski, Cezary Stefańczyk oraz Peter Sobera. Po jedynym Radosław Drozdek i Daniel Lisowski.

Działoszynianie z 59 punktami na koncie są liderem tabeli. Zajmująca miejsce drugie Złoczewia Złoczew ma trzy punkty mniej.

Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Fan
4 miesięcy temu

Działoszyn z taką grą spokojnie wejdzie do IV ligi. Tam musi przebudować skład i będzie dobrze. Drużyny spadają z hukiem bo nie potrafią poukładać tego co zbudowały w okręgówce. Taki WKS spokojnie mógł by się utrzymać. Ale połowa zawodników nie gra. A druga połowa udaje że gra. Transfery kiepskie. Trener jeszcze gorszy. To z czym do ludzi. Niech działacze się ogarną to będzie OK. Gdzie jest w WKSie np. Nowakowski. I wielu jest takich zawodników co odchodzą np. do drużyny LKS Wierzchlas.

Mkmkmkmk
4 miesięcy temu

Do kkkmk.przeciez przed runda doszło do dużego odmłodzenia zespołu,zastąpiono chyba kilku zawodników młodszymi,nie siej paniki i niech klub i drużyna dalej tak pracuje jak teraz a będziemy w działoszynie mieć sporo dobrych meczy