AKTUALNOŚCI
Paweł Ściebura odszedł z RKS Radomsko

Chciałoby się napisać, że każda cierpliwość ma swoje granice. Trener Paweł Ściebura miał ją wręcz anielską. Ale i on w końcu nie wytrzymał i na kolejkę przed końcem zrezygnował z pracy w RKS Radomsko. To spory cios dla czwartoligowca z Brzeźnickiej, gdyż jeszcze niedawno jeden z działaczy zapowiadał, że właśnie pod wodzą Ściebury RKS będzie walczył w nowym sezonie o III ligę.


keeza komplety sportowe

Tajemnicą poliszynela są problemy finansowe RKS i zaległości w stosunku do piłkarzy i szkoleniowca. Przy czym trzeba przyznać, że trener zachowywał się do końca z wielką klasą i starał się nie wyciągać na światło dzienne sytuacji w klubie. Ambitnemu szkoleniowcowi życzymy powodzenia w nowym klubie, gdzie działacze będą słowni i płacić będą należne pieniądze na czas.

– Praca jaka została przez niego wykonana w Radomsku została dostrzeżona przez jeden z najpopularniejszych polskich klubów. Pan Paweł Ściebura właśnie rozpoczął pracę w nowym klubie, gdzie będzie asystentem pierwszego trenera. Trenerze dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla naszego RKS-u i życzymy i powodzenia w nowym zespole. Pamiętaj, że jesteś u nas na stadionie zawsze mile widziany – brzmi wpis na FB RKS Radomsko.

Zdjęcie: Jacek Paszewski – radomsko24.pl

Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RTS
1 rok temu

Cera…słyszec to mogles cos od ludzi takich jak ty co sieją propagande…:)) Firma niby bankrut wedlug ciebie hehe i byla by jednym z głównych sponsorow Widzewa??

Cera
1 rok temu

Termoton, a oni coś jeszcze robią? Ludzi zwolnili, słyszałem, maszyny sprzedali a zakład pot młotek idzie

Remek
1 rok temu

Do Fan RKS
Serio ??? Winni są dziennikarze piszący że klub nie płaci po kilka miesięcy ? Czyli powinni pisać że RKS to kraina miodem i mlekiem płynąca?Prawda jest taka że jest kilku biznesmenów Saternus,Petralik,Wach,Krawczykowskiktórzy o piłce mają marne pojęcie.I w dodatku nie płacą chłopakom za granie.Ludzie to jest 5 poziom i tych pseudo działaczy nie stać na płacenie frytek na piątym poziomie.To po co oni się pchali do RKSu.Jedyne co im się udało to sprowadzić ten klub do miana wiejskiego klubiku

Piotr
1 rok temu

Pytanie kto pozwolił by prowadził RKS Radomsko?