AKTUALNOŚCI
Warta Sieradz bez prezesa klubu

Podczas środowego walnego zebrania trzecioligowej Warty Sieradz Tomasz Jóźwik zrezygnował nieoczekiwanie nie tylko z funkcji prezesa klubu, ale także z prac w zarządzie. W najbliższych dniach zarząd Warty ma się zebrać i spośród siebie wybrać nowego sternika. Tomasz Jóźwik stał na czele klubu z Sieradza przez ostatnich prawie dziewięć lat.

gadzety kibica keeza

 

Swoją decyzję prezes tłumaczył rozżaleniem na internetowe komentarze na jednym z sieradzkich portali. Uznał, że nie da się dalej obrażać i szkalować. Nie podjęto podjęto także ostatecznej decyzji co do dalszych losów drużyny rezerw, która została mistrzem grupy trzeciej KEEZA Klasy Okręgowej i powinna wystartować w IV lidze. W kasie klubowej brakuje jednak na ten cel środków (kwota 200-250 tysięcy złotych) i wszystko wskazuje, że zespół do rywalizacji w wyższej lidze nie przystąpi, choć na ostateczną decyzję trzeba jeszcze poczekać.

Poruszono także temat trenera pierwszej drużyny. Jego nazwisko powinniśmy poznać do 4 lipca, a więc pierwszego letniego treningu Warty.

Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Balbi
1 rok temu

Tomek jeden z lepszych prezesów w historii tego klubu