AKTUALNOŚCI
Ostatni kwadrans dał wygraną Polonii

Polonia Piotrków Trybunalski, dzięki bramce tuż przed końcem spotkania, wygrała mecz ósmej kolejki IV ligi w Wygodzie ze Zrywem. Było to piąte w tym sezonie ligowe zwycięstwo drużyny prowadzonej przez trenera Roberta Grzesiuka, którzy mają teraz na koncie już 16 punktów. Zespół z Wygody przegrał natomiast po raz czwarty w tym sezonie.


tomadex wszystko dla kibica

Mecz zaczął się po myśli miejscowych, bo w 18. minucie objęli prowadzenie po golu Bartosza Wudkiewicza. Ten wynik utrzymywał się aż do ostatniego kwadransa spotkania. Finisz należał jednak do Polonii. Najpierw rezerwowy Patryk Sławiński doprowadził do remisu, ale piotrkowska drużyna na tym nie poprzestała. W 89. minucie gola na wagę zwycięstwa strzelił bowiem Piotr Tazbir.

Zryw Wygoda – Polonia Piotrków Trybunalski 1:2 (1:0)
Bramki: Bartosz Wudkiewicz 18 – Patryk Sławiński 76, Piotr Tazbir 89

Zryw: Orzeł (75′ Ciupiński) – Tomasz Wudkiewicz, Wojciechowski, Bendor, Tomaszkiewicz (46′ Niklas) – Periżok, Kozieł, Kuciński, Białas (80′ Kajdalov) – Świdrowski, Bartosz Wudkiewicz.

Polonia: Kłys – Tazbir (90′ Bargiel), Głowacki, Jakubiak, Jaszczak (39′ Wojciechowski) – Raszewski, Przybysz (46′ Sławiński), Tomaszewski, Kacper Piotrowski (74′ Zagórski) – Berłowski (46′ Jakub Piotrowski), Jagodziński.

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments