AKTUALNOŚCI
Lechia umocniła prowadzenie w lidze

Siódme zwycięstwo odnieśli w bieżących rozgrywkach piłkarze Lechii Tomaszów Mazowiecki, którzy tym samym umocnili się na pozycji lidera III ligi (grupa I). Drużyna trenera Mateusza Milczarka pewnie wygrała z Concordią Elbląg 4:1 w spotkaniu 8. kolejki rundy jesiennej. Już do przerwy tomaszowianie prowadzili różnicą trzech bramek.

Lechia nie zamierzała bawić się w piłkarskie szachy z rywalem i od początku mocno zaatakowała. W 2. minucie prowadzenie dał gospodarzom Bartosz Snopczyński. Jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa Lechia wygrywała 2:0. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kamil Szymczak. Przed przerwą trzeciego gola dla Lechii zdobył Kordian Górka. Pięć minut po wznowieniu gry było 4:0, a po raz drugi na listę strzelców wpisał się Snopczyński. Concordię stać było jedynie na honorowe trafienie Joao Augusto.

Lechia Tomaszów – Concordia Elbląg 4:1 (3:0)
Bramki: Bartosz Snopczyński 2, 50, Kamil Szymczak 13, Kordian Górka 33 – Joao Augusto 52

Lechia: Awdziewicz – Cyran, Skrzyniak, Szymczak ż, Snopczyński (61′ Amroziński) – Lewiński, Kolasa (82′ Gogol), Dunajski, Górka ż (60′ Przedbora), Mikołajczyk – Jarzębski (46′ Król)

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
KibicFutbolu
11 dni temu

Zerkam częściej w stronę Lechii z uwagi na Krystiana Kolase i jak widać bez zmian cały czas podstawowy skład.
Super,bardzo mnie to cieszy tak samo rozwój Kamila Odolaka i kolejna bramka.
Przez RKS Radomsko przez ostatnie dwa,trzy lata przewinęło się paru chłopaków,którzy poszli wyżej i co najważniejsze grają i się rozwijają. Bardzo to cieszy mnie jako kibica bo klub pewnie poza mała satysfakcją żadnych profitów z tego nie osiągnął a i pewnie niektórym jeszcze lecą kasę no,ale cóż… w tych niższych ligach jest jak jest.