AKTUALNOŚCI
Tęcza Brodnia zagra w Łobudzicach

Tęcza Brodnia informuje, że areną sobotniego (18 listopada) meczu ostatniej kolejki grupy trzeciej Klasy Okręgowej z Piastem Błaszki będzie boisko znajdujące się przy ośrodku konferencyjnym Przy Patykach w miejscowości Kolonia Łobudzice.Tęcza domowe mecze rozgrywała dotychczas na boisku w Buczku, ale tamten obiekt przechodzi remont.


tomadex wszystko dla kibica

Kilka dni temu przy sztucznym oświetleniu Orkan Buczek zremisował z Omegą Kleszczów 1:1 (1:0) i był to pierwszy, oficjalny mecz na tamtejszym obiekcie. Teraz o punkty rywalizować będzie Tęcza Brodnia – drugi seniorski klub sportowy z gminy Buczek. Początek sobotniego meczu zaplanowano na 12:00.

Subskrybuj
Powiadom o

9 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
9 dni temu

Eryk ale nie daje ze swoich tylko gminnych i masz racje że bez tego wsparcia nie było by pierwszego miejsca w okręgówce i czterech roczników młodzieży a jak będziesz zadowolony że to się rozpadnie to jesteś małym człowieczkiem

Zawodnicy
16 dni temu

Negatywne komentarze tylko pokazują jak się nas boicie ! A dla nas to tylko motywacja żeby utrzeć wam nosa hejterzy ! Bójcie się chamy ! Wasza nienawiść i strach przed nami tylko nas buduje !

Eryk
17 dni temu

Do Luki. Plan jest taki źe Brodnia upadek i cała kasa na Buczek. Wszyscy odejdą przez brak dotacji właśnie. Ewentualnie, żeby Tęcza była rezerwami Orkana. Niedługo się okaże. Ciekawe co zrobicie bez kasy z gminy….. Krowy sprzedacie?

Eryk
17 dni temu

Do live. A kto Tęczy daje kasę jak nie wójt gm. BUCZEK. Jak niedługo wam przykręcić pieniądze to będziecie mieli IV ligę w A klasie. Buhhaa. Nie pomaga wam tez kibic krzykacz po pseudo znawca z Woli, bo gada głupoty do wojta i na Buczek…