AKTUALNOŚCI
Wygrana Pelikana na pożegnanie rundy

W ostatniej kolejce rundy jesiennej grupy pierwszej III ligi Pelikan Łowicz prowadzony przez Pawła Jakóbiaka pokonał w niedzielę na swoim boisku rezerwy ekstraklasowej Jagiellonii Białystok 1:0 (1:0). Jedynego gola strzelił Jakub Pawlicki. To dziesiąta ligowa wygrana łowiczan w rundzie jesiennej, która była dla nich bardzo udana, bo wygrali 10 meczów i mają na koncie aż 33 punkty.


keeza komplety sportowe

Niedzielny mecz był niezwykle zacięty. W 16. minucie Jakub Pawlicki pokonał bramkarza gości i jak się potem okazało więcej bramek nie było. Natomiast na kwadrans przed końcem spotkania czerwoną kartką (druga żółta) upominany został Marek Grądzki. Pelikan utrzymał jednak cenne zwycięstwo do ostatniego gwizdka sędziego.

Za tydzień, o ile oczywiście pozwolą na to warunki, łowicki zespół podejmie GKS Bełchatów w meczu awansem z pierwszej kolejki rundy wiosennej. Mecz zaplanowany jest na niedzielę (26 listopada) o 12:00.

Pelikan Łowicz – Jagiellonia II Białystok 1:0 (1:0)
Bramka: Jakub Pawlicki 16

Pelikan: Skrzypek – Borkała, Woliński, Winkler, Garnysz (73′ Dziemidowicz) – Pawlicki, Sójka (73′ Łojszczyk), Grądzki, Pomianowski – Woder (63′ Falkowski), Sołtysiński (85′ Jędryczko).

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments