ŁKS II wypadł ze strefy barażowej

W meczu kończącym 18. kolejkę II ligi ŁKS II Łódź przegrał z Pogonią Siedlce 1:2 (0:0). To trzecia domowa porażka łodzian w tym sezonie i siódma w ogóle. Łódzki zespół wypadł tym samym ze strefy barażowej. Z dorobkiem 25 punktów zajmuje ósme miejsce w ligowej tabeli. Za tydzień, ponownie u siebie, ŁKS II podejmie Wisłę Puławy. Mecz odbędzie się 26 listopada (sobota) o 17:30.

Po pierwszej bezbramkowej połowie kibice obejrzeli trzy bramki. Prowadzenie dał drużynie gości Jakub Sinior, który w 51. minucie pokonał Michała Kołbę. Trzy minuty później do wyrównania doprowadził Jędrzej Zając. Decydujący cios Pogoń zadała w 65. minucie. Wynik spotkania ustalił wtedy 31-letni Cezary Demianiuk, który w swoim bogatym piłkarskim CV ma między innymi występy w GKS Bełchatów (sezon 2015/2016). Warto również wspomnieć, że całe spotkanie zagrał w siedleckiej drużynie wychowanek ŁKS Piotr Pyrdoł.

ŁKS II Łódź – Pogoń Siedlce 1:2 (0:0)
Bramki: Jędrzej Zając 54 – Jakub Sinior 51, Cezary Demianiuk 65

ŁKS II: Kołba – Wszołek, Ślęzak ż, Koprowski ż, Radziński (79′ Coulibaly) – Zając ż, Kuźma ż, Kościuk (79′ Pawłowski), Kamon (72′ Ricardo do Nascimento), Młynarczyk (73′ Lipień) – Sławiński (63′ Dynel ż).