AKTUALNOŚCI
Pilica nie poszła w Rzgowie za ciosem

Zapachniało w Przedborzu IV ligą po niedzielnej wygranej 1:0 z liderem tabeli grupy II klasy okręgowej LZS Justynów. Nadzieje na awans rozwiane zostały kilkadziesiąt godzin później w Rzgowie. W szlagierowym spotkaniu 27. kolejki miejscowy Zawisza wygrał bowiem 3:1 (2:0) i zmienił Pilicę na pozycji wicelidera. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Roman Atamaniuk, Jakub Deląg, jeden gol był samobójczy.

Pilica odpowiedziała trafieniem Filipa Barańskiego. Zawisza w 27 meczach wywalczył 61 punktów i traci jeden punkt do lidera. LZS Justynów podejmuje jednak dzisiaj Włókniarza Moszczenica i jeśli wygra to na trzy kolejki przed końcem będzie miał 4 punkty przewagi na drużyną ze Rzgowa i sześć nad Pilicą.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
RTS Tylko Przedbórz
1 miesiąc temu

4 liga dla Rzgowa – dla 10 kibiców – żenada !

Kacper
1 miesiąc temu

Nie będzie żadnych baraży o 4 ligę. Jedyna taka możliwość jest gdy mistrz którejś z grup zrezygnuje z awansu i druga drużyna też . Wtedy pozostałe drugie miejsca mogą zagrać baraż. Czytajcie regulamin rozgrywek

Ciekawy
1 miesiąc temu

Ile drużyn spada z okręgówki i A-klasy ?

baraze
1 miesiąc temu

wczoraj podczas transmisji meczu wspominali o barażach okręgówek o awans do 4 ligi, w jaki niby sposób one by miały być?