AKTUALNOŚCI
Piotrków: Obsada sędziowska

Finiszują rozgrywki na terenie piotrkowskiej delegatury Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Przed nami weekendowe spotkania w grupie II klasy okręgowej, klasie A (grupa V i VI) oraz klasie B (grupa IV i V). Emocji nie zabraknie w Przygłowie gdzie Luciąża z Sergio Batatą i Ireneuszem Komarem powalczy z Mazovią Tomaszów. Poniżej obsada sędziowska, która w każdej chwili może ulec zmianie.


keeza komplety sportowe

Klasa okręgowa
Grupa 2.
(sobota – 1 czerwca)
15:00 – Polonia Gorzędów – UKS Concordia 1909 Piotrków – Wojciech Kretek
17:00 – Stal Niewiadów – Start Lgota Wielka – Kamil Szulc
(niedziela – 2 czerwca)
15:30 – Omega II Kleszczów – KKS Koluszki – Grzegorz Muskała

Klasa A
Grupa 5.
(sobota – 1 czerwca)
16:00 – IKS Inowłódz – LKS Białaczów – Michał Papis
16:00 – Olimpia Wola Załężna – RKS Rzeczyca – Kacper Wiktorowicz
17:00 – LKS Lubochnia – Pionier Baby – Jacek Masłowski
(niedziela – 2 czerwca)
11:00 – Lechia II Tomaszów – LKS Radzice – Patryk Niedźwiecki
17:00 – Skalnik II Sulejów – Relax Czerniewice – Mateusz Kowalski

Grupa 6.
(sobota – 1 czerwca)
15:00 – Świt Kamieńsk – Astoria Szczerców – Michał Ledwan
16:00 – VIS Gidle – Zapał Krzętów – Dawid Łuczyński (na zdjęciu)
16:30 – Wolanka Wola Krzysztoporska – Start Niechcice – Daniel Walas
16:30 – GUKS Gorzkowice – Victoria Woźniki – Szymon Zieleniak
(niedziela – 2 czerwca)
15:00 – GKS II Bełchatów – LUKS Gomunice – Mateusz Włudara
15:00 – Motor Bujniczki – Piast Krzywanice – Robert Rybak

Klasa B
Grupa 4.
(sobota – 1 czerwca)
17:00 – Luciąża Przygłów – Mazovia Tomaszów – Grzegorz Muskała
17:00 – Włókniarz II Moszczenica – KS Paradyż – Maciej Buchta
(niedziela – 2 czerwca)
11:00 – Tęcza Janków – Polonia Rokiciny – Wiktor Błaszczyk
12:00 – Zjednoczeni Budziszewice – Inter Sławno – Paweł Pryczek

Grupa 5.
(sobota – 1 czerwca)
15:00 – Lechia Bełchatów – KS Grocholice – Paweł Kula
17:30 – LUKS II Gomunice – Czartoria Ręczno – Krzysztof Koper
(niedziela – 2 czerwca)
15:00 – Polonia II Piotrków – Ruch 1951 Chrzanowice – Łukasz Grelowski
18:00 – Polonia II Gorzędów – LKS Dobryszyce – Paweł Kula

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments