AKTUALNOŚCI
Batata, Diter i spółka blisko klasy A

Sergio Santos Batata w najlepszych latach swojej piłkarskiej kariery przymierzany był nawet do reprezentacji Polski. Mimo skończonych 45 lat nadal czaruje swoją techniką, a od kilku sezonów reprezentuje barwy Luciąży Przygłów (piotrkowska klasa B). Na grę w tym klubie namówił go człowiek-orkiestra (trener, sponsor, piłkarz, były prezes) w klubie z Przygłowa Robert Dytrych.

gadzety kibica keeza

 

Dytrych (cały czas w roli zawodnika), trzeba przyznać, zebrał w Luciąży kilka głośnych nazwisk. Oprócz Bataty w kadrze są także: Ireneusz Komar (niegdyś ŁKS Łódź, Concordia i Polonia Piotrków), Dariusz Kukułka (Concordia i Polonia) czy Michał Grzybowski. Jest także zawodnik, który kilka lat temu został zawieszony przez ówczesny OZPN Piotrków za grę w Luciąży na tzw. lewą kartę. Wtedy to prezes Dytrych przysięgał przed członkami Wydziału, że wszystko jest w porządku, ale nagranie z telefonu komórkowego rozwiało wątpliwości i cała sprawa zakończyła się dyskwalifikacją. To było jednak dawno i chyba już nieprawda…

Sobotni mecz z Mazovią Tomaszów rozpoczął się źle dla dawnych gwiazd futbolu. Weterani przegrywali bowiem z tomaszowską młodzieżą 0:2. Później górę wzięło jednak doświadczenie. Batata strzelił trzy bramki, a jedną Ireneusz Komar. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 4:2. Jeśli Luciąża wygra za tydzień w Sławnie z Interem to będzie mogła świętować awans do klasy A.

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
1 miesiąc temu

Ostatnia i przedostatnia drużyna spada według regulaminu ŁZPN

EBE
1 miesiąc temu

Irek Komar ale ale aoooo ❤️

Ktoś
1 miesiąc temu

Ktoś wie ile drużyn spada z A-klasy?

Tobi
1 miesiąc temu

Jakiś czas temu zrezygnowali z aklasy żeby teraz robić awans xd