AKTUALNOŚCI
Akademia KS Kutno z trzema punktami

KS Kutno pokazał, że ma zdolną młodzież. Mimo tego, że w pojedynku 31. kolejki IV ligi łódzkiej w drużynie gospodarzy występowali piłkarze z roczników 2004-2006 to trzy punkty zostały na stadionie imienia Henryka Reymana. Zwycięskiego gola dla kutnian strzelił w 25. minucie Bartłomiej Tomczak wykorzystując podanie Dominika Głowińskiego.


tomadex wszystko dla kibica

Już wcześniej gospodarze zapowiadali, że w meczu ze Zjednoczonymi dadzą szansę młodzieżowcom. Na boisku nie było jednak tego widać. Gospodarze grali bardzo ambitnie i po strzeleniu bramki umiejętnie blokowali dostęp do własnej bramki. Inna sprawa, że Zjednoczeni dopiero w końcówce zaczęli walczyć o korzystny wynik. Nie zdołali jednak nawet wyrównać.

KS Kutno – Zjednoczeni Stryków 1:0 (1:0)
Bramka: Bartłomiej Tomczak 25

KS Kutno: Bartosz Nikołaj – Florczak (71′ Ramel), Wiśniewski (46′ Bujalski), Dąbrowski, Pankowski (71′ Felczak) – Kornacki (71′ Starczewski), Kasperkiewicz, Głowiński (66′ Kozanecki), Gibulski, Frątczak – Bartłomiej Tomczak (66′ Dawid Nikołaj)

Zjednoczeni: Polit – Siniarski (75′ Bełdziński), Zimoń, Młynarczyk, Gawrych – Cupriak (75′ Kosma), Skawiński (83′ Adamczewski), Miarka (58′ Juraś), Miziołek (83′ Florczak), Kuśmierczyk (46′ Puchalski) – Patora

Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Kibic
1 miesiąc temu

Szkoda tylko że młodzi zdolni piłkarze nie są powoływani do reprezentacji Województwa?! Rocznik 2012 wspomagany zdolnymi młodszymi kolegami z rocznika 2013 idą w lidze jak burza! Wstyd dla ŁZPN że nawet nikt nie obserwuje ich meczy.