AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy pierwszej Klasy Okręgowej, łódzkiej Klasy A i Klasy B. Dla niektórych drużyn będą to ostatnie w tym sezonie spotkania o punkty. Ciekawe starcie powinni zobaczyć kibice w Różycy, gdzie miejscowy LKS zmierzy się z pabianickim Włókniarzem. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, choć warto pamiętać, że może dojść do zmian.


tomadex wszystko dla kibica

Klasa Okręgowa Kipsta
Grupa I
(sobota – 15 czerwca)
16:00 – LKS Różyca – Włókniarz Pabianice – Kuś
16:00 – Victoria Rąbień – Rosa Rosanów – Wykrota
18:00 – Włókniarz Zgierz – Iskra Dobroń – Pionko
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – AKS SMS II Łódź – Olimpia Karsznice – Bukarowicz

Klasa A
Grupa I
(sobota – 15 czerwca)
10:00 – Zawisza II Rzgów – Jutrzenka Bychlew – Płomiński
15:00 – Łódzka Akademia Futbolu – Jagiellonia Tuszyn – Dolny
17:00 – Victoria Łódź – PSV Łódź – Krasnopolski
17:00 – Milan Club Polonia Łódź – Start Łódź – Kasztelan
17:00 – Ner Łódzki – Kolejarz Łódź – Rogala

Grupa II
(sobota – 15 czerwca)
15:00 – Sokół Popów – AMII Łódź – Gródecki
15:00 – KP Byszewy – Astra Zduny – Rzetecki
17:00 – Victoria Bielawy – LKS Gałkówek – Ostapowicz
17:00 – Pogoń Rogów – Czarni Smardzew – Drązikowski
17:00 – Start Złaków Borowy – Andrespolia Wiśniowa Góra – Stefaniak

Grupa III
(sobota – 15 czerwca)
16:00 – Sazan Pęczniew – Włókniarz Konstantynów – Kawalec
17:00 – KS Rębieskie – PTC Pabianice – WS Sieradz
17:00 – Korab Łask – Sokół II Aleksandrów – WS Sieradz
17:00 – Sokół Lutomiersk – Widawia Widawa – Morawiec
17:00 – Victoria Szadek – Pogoń II Zduńska Wola – WS Sieradz

Klasa B
Grupa II
(sobota – 15 czerwca)
17:30 – GKS Byszew – Sokół Skromnica – R. Walczak
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – Iskra Góra św. Małgorzaty – KS Fair Play Kutno – Waśkiewicz
11:00 – Górnik Łęczyca – LKS Modlna – Ścibor
11:00 – LKS Gieczno – Orzeł Wróblew – Szymczyk
11:00 – Grom Powodów – Termy II Poddębice – Szabała

Grupa III
(sobota – 15 czerwca)
16:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – Start Szczawin – Szafarz
16:30 – KKS II Koluszki – Ner Łódzki II – Kolis
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – LKS Gałkówek II – Błękitni Dmosin – Damaz
11:00 – Powstaniec Dobra – SAP Andrespolia Wiśniowa Góra – Kotynia
16:00 – LKS Dąbrówka – Start II Brzeziny – Religa

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments