AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Na weekend zaplanowano mecze grupy trzeciej Klasy Okręgowej, sieradzkiej Klasy A oraz Klasy B. WKS 1957 Wieluń, który już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo klasy okręgowej i co za tym idzie awans do IV ligi, zmierzy się na swoim stadionie z Czarnymi Rząśnia. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych potyczek, choć mogą być zmiany.

gadzety kibica keeza

 

Obsada sędziowska
Klasa Okręgowa
Grupa III
(sobota – 15 czerwca)
13:00 – Warta II Sieradz – Jutrzenka Warta – Berliński
15:00 – LZS Brąszewice – Piast Błaszki – Felcenloben
15:00 – TS Janiszewice – Złoczewia Złoczew – Badziak
16:00 – WKS 1957 Wieluń – Czarni Rząśnia – Tądel
17:00 – Sokół Goszczanów – Ekolog Wojsławice – Holewski
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – MLKS Konopnica – Pogoń Zduńska Wola – Aleksandrowicz

Klasa A
Grupa VII
(sobota – 15 czerwca)
17:00 – Piast II Błaszki – Inter Sieradz-Woźniki – Adamski
17:00 – Jaga Lututów – Centra Walichnowy – Lubański
17:00 – Hetman Rusiec – UKS Ustków – Łuczyński
17:00 – LKS Kobierzycko – Warta Osjaków – Duraj
17:00 – GLKS Biała – Orzeł Wola Wiązowa – Mariusz Nowak
17:00 – LKS Pyszków – LKS Zapole – Dankowski
17:00 – KS Osiek – TS Gruszczyce – Bieniek

Grupa VIII
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – LKS Wierzchlas – LZS Łaszew – Holewski
11:00 – KKS Kurów – KS Kraszkowice – Tądel
11:00 – GKS Siemkowice – LKS Masłowice – Kulawiecki
11:00 – Płomień Makowiska – Victoria Skomlin – Tosoni
11:00 – Zawisza Pajęczno – LZS Staw – Adamski
11:00 Słowian Dworszowice – GKS Czastary – Felcenloben
11:00 – LZS Krzyworzeka – LKS Kiełczygłów – Mariusz Nowak

Klasa B
Grupa VI
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – Jutrzenka II Warta – LZS Chrząstawa – Dróżdż
11:00 – LGKS Charłupia Mała – MUKS Wróblew – Krawczyk
11:00 – Amatorzy Zapolice – LKS Kalinowa – Brzostowski
11:00 – Hetman Sieradz – UKS Wiewiórczyn – Robert Ubycha
11:00 – Unia Sieradz-Męka – Iskra Stolec – Majkowski

Grupa VII
(niedziela – 16 czerwca)
11:00 – Orion Olewin – Piast Ruda – Mateusz Rutecki
11:00 – LZS Młynisko – Prosna Wyszanów – Jan Rutecki
11:00 – Zryw Ożegów – LZS Pątnów – Daniel Miesiek
11:00 – KS Sokolniki – Zryw Wójcin – Lewandowski
11:00 – Prosna II Wieruszów – LZS Wrońsko – Antończyk
11:00 – Ostrowia w Ostrówku – LZS Trębaczew – Baranowicz

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments