AKTUALNOŚCI
Sokół przypieczętował rekordową rundę

16 wygranych i jeden remis. Ten bilans rundy wiosennej w wykonaniu Sokoła Aleksandrów jest rekordowy. Drużyna Radosława Koźlika grała w tym roku najlepiej w IV lidze i zasłużenie świętuje awans. W ostatnim swoim spotkaniu na czwartoligowym szczeblu Sokół, grający w rezerwowym składzie, pokonał w Kleszczowie Omegę 1:0 (0:0). Bramkę strzelił Igor Wieczorek.

Nie było to porywające widowisko. Obie drużyny myślały już o krótkich urlopach, a sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. W 55. minucie precyzyjnym strzałem popisał się Igor Wieczorek i Mateusz Wolankiewicz musiał wyjmować piłkę z bramki. Był to gol, który rozstrzygnął losy spotkania.

W obu zespołach nastąpią zmiany kadrowe. Sokół, aby grać z powodzeniem w III lidze, musi się wzmocnić. Omega również będzie miała nowych zawodników. O szczegółach będziemy informować.

Omega Kleszczów – Sokół Aleksandrów 0:1 (0:0)
Bramka: Igor Wieczorek 55

Omega: Paweł Wiśniewski (46′ Wolankiewicz) – Mateusz Roczek, Hrynkiv, Niedbała ż, Wiewiórowski – Szewczyk, Paweł Kowalski (76′ Polujanski), Pieniążek, Wieloch (63′ Nowak), Załęski (85′ Sobociński) – Bartłomiej Trzeboński

Sokół: Rogalewicz – Filipiak (83′ Naidyshak), Mamełka, Wieczorek ż, Gmosiński (46′ Soucek) – Wolinowski, Pawlikowski, Kania (75′ Rzeźniczak), Trenkner (61′ Jończyk), Król ż – Pawlak (67′ Jardel Muniz Cruz)

Zdjęcie: Milena Gierach

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments