LZS Sulejów w trzeciej rundzie

Wydarzeniem II rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego jest awans amatorskiej drużyny LZS Sulejów. Niezrzeszony w rozgrywkach zespół pokonał u siebie KS Sport Bąkowa Góra 4:2 (2:0).

Sztuka ta nie udała się Zrywowi Woźniki (również nie jest zrzeszony w rozgrywkach), który uległ LKS Wola Krzysztoporska 0:5 (0:2). Derby gminy Rozprza zakończyły się wygraną Czarnych. Start Niechcice prowadził już 2:0, ale trzy bramki w drugiej połowie dały awans spadkowiczowi z klasy okręgowej. Bezlitośni dla zespołu Luciążanki Przygłów (beniaminek klasy A) byli juniorzy starsi Ceramiki Opoczno. Rozbili drużynę z gminy Sulejów aż 10:0 (6:0). Wysoko z KS Grocholice wygrali także juniorzy starsi GKS Bełchatów. Spotkania II rundy Pucharu Polski rozgrywane były w trudnych warunkach atmosferycznych. Z tego też względu mecz Tęczy Janków i Polonii Rokiciny został przerwany w I części dogrywki, przy stanie 0:0. Sędzia nie podjął już decyzji o wznowieniu spotkania, które dograne zostanie przez piłkarzy w późniejszym terminie.

Oto wyniki:
Zapał Krzętów – Pilica II Przedbórz 1:4 (0:1)
LZS Sulejów – KS Sport Bąkowa Góra 4:2 (2:0)
Zryw Woźniki – LKS Wola Krzysztoporska 0:5 (0:2)
Start Niechcice – Czarni Rozprza 2:3 (1:0)
Motor Bujniczki – Ruch 1951 Chrzanowice 2:1 (2:1)
Orzeł Wola Wiązowa – Hetman-Pamapol Rusiec 4:3 (2:2)
Start Lgota Wielka – Victoria Żytno 3:4 (3:2)
Ceramika Opoczno (juniorzy starsi) – Luciążanka Przygłów 10:0 (6:0)
GKS Bełchatów (juniorzy starsi) – KS Grocholice 6:0 (4:0)
Tęcza Janków – Polonia Rokiciny 0:0 – mecz przerwany w 1. połowie dogrywki ze względu na warunki atmosferyczne.