Blask z Błyskiem na remis

W drugim przedsezonowym sprawdzianie zawodników z Aleksandrowa, tym razem na wyjeździe z Blaskiem Bielowice, padł remis 2:2.

Od początku przeważali zawodnicy z Aleksandrowa, przeprowadzając dużo oskrzydlających akcji i próbując prostopadłych podań. Już w 11 minucie po wyłożeniu piłki na 16 metr bramkę płaskim strzałem po ziemi w prawy róg zdobywa debiutujący w „Błysku” Michał Białowąs. Dwie minuty poźniej ten sam zawodnik wpadł w pole karne i strzałem z lewej nogi podwyżsył wynik spotkania na 2:0. Tuż przed przerwą zawodnicy Bielowic rzucili się do ataku i w 41 minucie zdobyli bramkę. Po przerwie Bielowiczanie zdobyli kolejnego gola po zamieszaniu w polu karnym.

Blask Bielowice – Błysk Aleksandrów 2:2 (1:2)

Kolejny sprawdzian drużyny z Aleksandrowa już w niedzielę 14 sierpnia w Mniszkowie o godzinie 16.

Źródło: michał