Piotrków: Dokończyli II rundę PP

Tęcza Janków oraz RKS Rzeczyca – te dwa kluby awansowały do III rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu piotrkowskiego. Obie drużyny zmierzą się w najbliższą środę (17 sierpnia), a gospodarzem meczu będzie Rzeczyca.

Mecz w Jankowie tydzień wcześniej został przerwany w 95. minucie (pierwsza połowa dogrywki) przy stanie 0:0. Obie drużyny rozpoczęły mecz właśnie od tego momentu. Beniaminek klasy A strzelił dwie bramki i pokonał Polonię Rokiciny. RKS Rzeczyca natomiast wygrał ze spadkowiczem z piotrkowskiej klasy okręgowej – Relaxem Czerniewice 3:2 (2:0). Warto dodać, że zespół z Rzeczycy to absolutny nowicjusz w piotrkowskiej piłce. Drużyna prowadzona przez Mariana Gajewskiego wygrała już drugi mecz i na pewno nie jest bez szans w spotkaniu z Tęczą Janków.