AKTUALNOŚCI
W Gutowie przed Cracovią

W środę i czwartek ełkaesiacy będą trenowali w Gutowie Małym. Trener Michał Probierz będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy. Jako ostatni z nowym szkoleniowcem przywita sie Pavle Velimirović. Bramkarz młodzieżowej reprezentacji Czarnogóry dziś wraca ze zgrupowania kadry.


keeza komplety sportowe

We wtorek zespół Velimirovica pokonał Walię 3:1 w eliminacjach MME. Łódzki bramkarz przebywał na boisku przez pełne 90 minut.

Łodzianie przygotowują się do niedzielnego meczu z Cracovią. Piłkarze w ostatnich dniach przeszli testy wydolnościowe i szybkościowe. Najbliższe dwa dni niemal w całości spędzą w Gutowie Małym. Bedą tam trenowali dwa razy dziennie z przerwami na relaks i na zajęcia teoretyczne (taktyka, analiza meczów na DVD).

Zajęcia prowadzą Michał Probierz, Krzysztof Adamowicz, Grzegorz Kurdziel i najmniej znany Bartłomiej Zalewski, który od poniedziałku jest jednym z asystentów pierwszego trenera.

Zalewski od 2009 roku współpracuje z Probierzem jako asystent i trener przygotowania fizycznego. Swego czasu był także asystentem Stefana Majewskiego w pierwszej reprezentacji Polski oraz w reprezentacjach U-20, U-21 i U-23. Pochodzi ze Zduńskiej Woli. Ma 32 lata. W przeszłości pracował w Pogoni Zduńska Wola, Cracovii i Jagiellonii Białystok. Staże trenerskie odbywał we Freiburgu, Queens Park Rangers, GAK Graz i Hannoverze 96.

Źródło: lkslodz.pl

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments