Niedosyt piłkarek Przyjaźni

Pierwszy kwadrans spotkania II ligi kobiet (grupa małopolska) był wymarzony dla piłkarek UKS Przyjaźń Piotrków. Podopieczne Jacka Kościańskiego prowadziły bowiem w Kolbuszowej z Sokołem 2:0. Niestety gospodynie doprowadziły do remisu 2:2 i mecz zakończył się podziałem punktów.

Już w 5. minucie Przyjaźń objęła prowadzenie 1:0. Bramkarkę Sokoła pokonała uderzeniem z 20 metrów Patrycja Zawadzka. Dziesięć minut później na bramkę gospodyń strzelała z rzutu wolnego Sandra Helik i zrobiło się 2:0. Również z rzutu wolnego kolbuszowianki zdobyły bramkę kontaktową. Stało się to na pięć minut przed zakończeniem pierwszej połowy, a gola strzeliła z 25, metrów Joanna Streb. Pięć minut przed końcem w polu karnym faulowana była zawodniczka gospodarzy. Do piłki podeszła Patrycja Motyka i zdobyła bramkę. Bramkę, która ustaliła wynik spotkania na 2:2.

MUKS Sokół Kolbuszowa Dolna – UKS Przyjaźń Piotrków 2:2 (1:2)
Bramki dla Przyjaźni: Patrycja Zawadzka 5, Sandra Helik 15