AKTUALNOŚCI
Nowy wiceprezes w Pogoni

Agnieszka Mikołajczyk została nowym wiceprezesem Pogoni Ekolog Zduńska- Wola. Redaktor Naczelna Tygodnika Extra oraz właścicielka agencji reklamowej A!Media zajmie się sprawami organizacyjnymi w klubie.

gadzety kibica keeza

 

Agnieszka Mikołajczyk:„Mam nadzieję, że moje zawodowe doświadczenie pomoże w ociepleniu wizerunku klubu, co z kolei przekona sponsorów do zainwestowania w niego” – mówi Agnieszka Mikołajczyk. – „Potencjał w klubie jest ogromny, chciałabym bazując na nim, rozgonić ciemne chmury, jakie od jakiegoś czasu pojawiają się nad „Pogonią-Ekolog”. W Zduńskiej Woli jest ogromna potrzeba funkcjonowania takiego klubu sportowego, i trzeba zrobić wszystko, aby nie zaprzepaścić ciężkiej i fachowej pracy trenerów i dotychczasowego działania zarządu.”

prezes Pogoni Jarosław Szewczyk: „Klub wciąż się rozwija, obowiązków przybywa. Osoba Pani Agnieszki Mikołajczyk na pewno pozytywnie wpłynie na nasz wizerunek oraz działania związane z dalszym funkcjonowaniem klubu. Klub prowadzony ręką kobiety,  może całkowicie zmienić swoje oblicze. Cieszę się, że wciąż są osoby, którym zależy na zduńskowolskiej piłce nożnej. Wspólnie będziemy starać się o lepsze jutro Pogoni-Ekolog Zduńska Wola.”

To nie koniec zmian. Z członkostwa w Zarządzie zrezygnował Jerzy Cieślak, jednak nie żegna się na stale z Pogonią-Ekolog. Pełnić będzie teraz funkcję doradcy ds. prawnych. Również nowym doradcą ds. związanych z wizerunkiem klubu został Mariusz Glinkowski. Celem podstawowym Glinkowskiego będzie budowanie i kształtowanie pozytywniej relacji (public relaction) pomiędzy społeczeństwem a klubem.

Źródło: pogon-ekolog.pl

 

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments