Ner słabszy od Bzury

Ner Poddębice (III grupa łódzka klasy A) przegrał w meczu kontrolnym z OKS Bzurą Ozorków (III grupa łódzka klasy B) 2:4 (0:2). Mecz nie stał na wysokim poziomie na co na pewno miała wpływ niska temperatura. Momentami jednak dochodziło do ostrych spięć podbramkowych z obu stron i dzięki temu widowisko nie było nudne.

Już na początku spotkania Ner mógł objąć prowadzenie po strzale Konrada Kubiaka, ale zmierzającą do pustej bramki piłkę niepotrzebnie dobijał jeden z napastników Poddębic, przez co sędzia spotkania nie uznał gola wskazując pozycję spaloną. Rozluźnienie szyków obronnych tuż przed przerwą  zaowocowało dwiema bramkami dla gości i kolejnym przykładem na powszechną tezę, że niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić. W przerwie meczu trener dokonał kilku zmian w składzie dając szansę zaprezentowania się wszystkim zawodnikom. W drugiej partii meczu obie drużyny solidarnie strzeliły po dwie bramki i całość meczu wygrali goście z Ozorkowa, którzy wykazali się lepszą skutecznością w sytuacjach podbramkowych.

Ner Poddębice- Bzura Ozorków 2:4 (0:2)

Bramki: Cichosz 56, zawodnik testowany 71- Kurzawski 41, Ziemniak 44, 62, Wymysłowski 79

Ner: Matusiak (45 Majchrzak) – Jesionowski, Kowalczyk, zawodnik testowany (45 Antczak), Jędrzejczak, Stajewski (45 zawodnik testowany), Woźniak, Jesionowski, zawodnik testowany, Kubiak (80 Strzałka), Sadowski (45 Cichosz)

Bzura: Brzeziński – Janicki, Maśliński, Fabrykowski (45 Gławęda), Wymysłowski, Biśtyga, Ratajczyk, Tomczyk, Dośpiał, Ziemniak, Kurzawski

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl, oksbzura.futbolowo.pl