AKTUALNOŚCI
Poważna kontuzja Pietrzaka

Zawodnik Sparty Leśmierz (III grupa łódzka klasy A), Jarosław Pietrzak nie zagra już do końca sezonu. Powodem tego jest poważny uraz kręgosłupa. Pietrzak zmagał się z kontuzją od dłuższego czasu, ale miał nadzieję, że zdoła dograć do końca rundy wiosennej i pomóc biało-czerwonym w utrzymaniu się w lidze.

gadzety kibica keeza

 

Ostatnio ból nasilił się jednak do tego stopnia, że niezbędna okazała się interwencja lekarzy. W środę (tj. 29.02.2012r.) piłkarz przejdzie operację.

Kontuzja ciągnęła się już od dłuższego czasu, ból kręgosłupa czasami był tak silny, że promieniował na całych plecach. Mimo wszystko miałem nadzieję, że dam radę dograć do końca sezonu, niestety przegrałem z kontuzją. Po środowym zabiegu czeka mnie kilkutygodniowa przerwa w treningach. Później przyjdzie czas na zabiegi rehabilitacyjne i trudno w tej chwili powiedzieć, jak długo one potrwają – powiedział Jarosław Pietrzak.

Piłkarz od ponad roku jest podstawowym zawodnikiem leśmierskiej drużyny. W rundzie jesiennej był jednym z najlepszych zawodników walczącej o utrzymanie Sparty.

Źródło: Karol Wierucki (sparta-lesmierz.pl)

Subskrybuj
Powiadom o

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments